x

ساسپند شدن اکانت ها و تحریمات شدید

سلام خدمت کاربران محترم حتما در جریان مشکلات جدید و فشار های جدید از سمت امریکا هستید ! متاسفانه امروز با موضوع بسیار ناراحت کننده که ضربه ی بزرگی به ما خواهد زد روبه رو شدیم. طی فشار های جدید و زیاد تحریم ها، دیتاسنتر با پیام U.S. export-control regulations تمامی اکانت های ir و اکانت هایی که دامنه ی ir به صورت ادآن دامین روی اونها فعال بوده رو ساسپند کردن و از ما درخواست انتقال سریع اطلاعات رو داشتن. خواهشا تیکتی فقط با عنوان دریافت بکاپ ارسال بفرمایین. سعی می کنیم بکاپ هارو به زودی دریافت و خدمتتون ارسال کنیم. شاید پاسخ دهی به تیکت شما ساعاتی زمان ببرد. خواهشی که داریم این هست که کمی ما رو همراهی کنید. کاملا درک می کنیم ناراحتی شما عزیزان رو. میزان تیکت های دریافتی بسیار زیاد هست اما تماما پاسخ داده خواهد شد و لینک بکاپ در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.عذرخواهی سایت خرید هاست ارزان را پذیرا باشید. به زودی اطلاعیه ی تکمیلی خدمت شما ارسال خواهد شد.

Хостинг пакети

Посетете ја страната за нарачка како би ги погледнале услугите кои ги нудиме. Со пристапување на постоечките корисници ќе може да направат нарачка на дополнителни опции.

КОРИСНИЧКИ ПРОФИЛ

Веќе имате регистрирано кориснички профил кај нас? Доколку имате, кликнете подолу за да се најавите во системот, а воедно и управувате со вашата корисничка сметка.

Најнови корисни информации

آموزش نصب گواهینامه ی SSL در هاست حرفه ای 2018/10/06

سرویس های سایت خرید هاست ارزان دارای گواهینامه ی SSL رایگان هستند. نام گواهینامه ی مورد استفاده Let's encrypt است... Повеќе »