x

ساسپند شدن اکانت ها و تحریمات شدید

با سلام - متاسفانه در تاریخ ۸ خرداد ماه ۱۳۹۸ شرکتی که ازشون خدمات تهیه می کردیم و در اختیار کاربران محترم خرید هاست ارزان قرار می دادیم با پیام U.S. export-control regulations تمامی اکانت های ir و اکانت هایی که دامنه ی ir به صورت ادآن دامین روی اونها فعال بوده رو ساسپند کردن. و لحظاتی بعد تمامی اکانت ها از روی سرور از سمت شرکتی که ازشون خدمات داشتیم دیلیت شدن و هیچ اطلاعاتی در دسترس ما باقی نموند. لینک پیام ارسالی از سمت دیتاسنتر :
matn.png
بکاپ ها تا اواخر شهریور ماه نگهداری شدند. در حال حاضر سرویس هاستینگ از سمت "خرید هاست ارزان" ارائه نمی شود. امیدواریم عذرخواهی مارو و تاسف ما در این رابطه رو پذیرا باشید. هرچند عزیزانی در سطح اینترنت به ما تهمت هایی زدند و تمامی مدارک مارو دست ساز و ساخته شده و صحنه سازی جلوه دادند. در حالی که اینماد مدارک و صحت توضیحات مارو تایید کردند با توجه به مستنداتی که از تحریم براشون ارسال کردیم. دوستانی فرمودند چرا برای سایر شرکت ها مشکلی پیش نیومد. پاسخ این هست که به برخی شرکت ها که تحریم شدند فرصت انتقال داده شد از سمت دیتاسنتر و شرکتی که ازشون خدمات گرفته بودند. ما با اینکه پنل نمایندگی مستقیم و ارتباط مستقیم با شرکتی که ازشون خدمات تهیه کرده بودیم داشتیم اما فرصتی برای انتقال به ما ندادند و فورا اکانت هارو معلق و دیلیت کردند و این باعث ضرر بسیار جدی به ما شد و مشتریان از ما بسیار ناراضی شدند. همیشه سعی بر این بود که با کاربران صادق باشیم و لحنی راحت داشته باشیم تا کاربران با ما راحت باشن و مشکلاتشون رو با ما در میون بذارن حتی مشکلاتی که از سمت سرور نبود و تا انتها همراهشون بودیم.

آموزش نصب گواهینامه ی SSL در هاست حرفه ای

Saturday, October 6, 2018

سرویس های سایت خرید هاست ارزان دارای گواهینامه ی SSL رایگان هستند. نام گواهینامه ی مورد استفاده Let's encrypt است که توسط شرکت توسعه دهنده ی لینوکس ساخته و ارائه شده است و از امنیت بالا و مشابه بهترین گواهینامه های پرمیوم یا پولی برخوردار است.
برای نصب این گواهینامه مراحل زیر را طی نمایید :
1 - از داخل Cpanel وارد قسمت Let's encrypt شوید.
2 - در این قسمت دو بخش وجود دارد. بخش اول مربوط به دامنه هایی است که SSL بر روی آنها نصب شده است. بخش دوم و آخرین بخش مربوط به دامنه هایی است که نیاز است گواهینامه ی SSL بر روی آنها نصب شود. در این بخش در جلوی نام دامنه، گزینه ای با عنوان issue وجود دارد. با کلیک روی این گزینه و طی کردن مراحل به همین شکل ، گواهینامه ی SSL رایگان برای آن دامنه یا سابدامنه نصب می شود و در پایان پیامی با رنگ آبی نمایش داده خواهد شد. قابل ذکر است هر دامنه ای که داخل سی پنل به صورت Addon domain اضافه شود و یا هر سابدامنه ای که ساخته شود، SSL مربوط به آن از این قسمت قابل نصب و فعال سازی و همینطور حذف و نصب مجدد است.
به این نکته توجه کنید، تا DNS به صورت کامل از سمت سرویس دهنده ی دامنه روی دامنه ست نشده باشد، SSL قابل نصب و فعال سازی نیست. به این معنی که اگر تازه DNS هاست را روی دامنه ست کرده باشید، باید تایمی بین 10 دقیقه تا 72 ساعت منتظر بمانید تا دامنه از سمت هاست تایید و گواهینامه ی SSL قابلیت نصب را داشته باشد، در غیر این صورت اروری با رنگ قرمز نمایش داده می شود.